GEOMETRIE

Geometrie náprav patří mezi základní konstrukční nastavení vozidel. Zjednodušeně řečeno geometrie kol neboli geometrie náprav je seřízení osy jízdy vozidla tak, aby se kola skláněla k vozovce správným úhlem.
Bezchybným seřízením geometrie kol Vám náš autoservis zajistí rovnoměrné sjíždění pneu a tím prodlouží životnost pneumatik.

 

 

 

 

» Svařování plastů

Svařování plastů auto - moto - opravy.Víte, že hodně polámaných plastových dílů, které stojí nemalé peníze, se dá opravit? Nemusíte hned pracně shánět nový drahý díl, svařování autoplastů je to pravé řešení pro Vás. Vyřešíte problém s prasklým plastem u Vašeho auta, a ještě ušetříte za nákup dílu nového. Odborně provedená oprava plastů navrátí poškozenému dílu své původní vlastnosti a poškození není patrné.

Poskytujeme kompletní servis v oboru svařování autoplastů, plastů, motoplastů, oprav motorových vozidel. Expresní opravy vozidel. Tuningové úpravy vozidel i motocyklů. Běžně svařujeme jakékoliv auto-moto díly, které jsou vyrobeny ze svařitelných autoplastů. Opravíme běžné autoplasty za zlomek pořizovací ceny nového plastového dílu:

 • svařování autoplastů
 • opravy plastů
 • opravy plastových nárazníků
 • renovace zašlých autoplastů

Jsme schopni opravovat veškeré druhy plastu a většinu i zdánlivě nevratných poškození. Zdeformované a chybějící kusy dílů vymodelujeme do původních tvarů. U svařování autoplastů je nutné dodržet správnou technologii svařování. To vyžaduje určité znalosti o plastech a zkušenosti se svářecí technikou, proto je vždy dobré, obrátit se na odborníky. Jedině tak bude zaručen opravdu kvalitní výsledek. Kvalitní svařování autoplastů lze pak docílit se zkušeným a vyškoleným personálem.

Odborné svařování autoplastů je rychlé a kvalitní

Věřte, že svařování autoplastů je nejlevnější varianta při opravě Vašeho vozu! Vyjde Vás levněji, než koupě nového nebo použitého dílu z vrakoviště. A přitom si po svařování zachová pevnost a plnou funkčnost. Samozřejmě je vše závislé na míře poškození dílu a druhu plastu.

Svařování autoplastů provádíme i na počkání nebo do jednoho dne, záleží na rozsahu poškození.

Svařujeme běžné plasty:

 • nárazníky, blatníky
 • světla, zrcátka
 • spoilery
 • mřížky, kliky
 • chladiče, filtry
 • motorové plasty

A samozřejmě další svařitelné plasty. S opravou nebudete mít vůbec žádné starosti, v rámci služby svařování autoplastů se kompletně postaráme o Váš vůz od převzetí, demontáže, opravy až k jeho vrácení.

Svařování autoplastů pro Benešov u Prahy

Opravy svařováním autoplastů

Opravy nárazníků
Plastové nárazníky na moderních autech jsou vyrobeny z plastů různých složení a vlastností. Je potřeba při svařování plastu znát určitý technologický postup a správné použití materiálů, které musí být stejného složení, ze kterého je nárazník vyroben. Tak docílíme, u poškozeného nárazníku svařením autoplastu v místě praskliny, tuhosti a pevného sváru.

Opravy světel
Poškrábe-li se Vám světlo z plastu, je možná jeho oprava. Lepením nebo svařováním autoplastů lze opravit ulomený držák světla. Úchyt světlometu opravíme také, je-li rozlomen na více částí.

A další opravy a svařování autoplastů pro:

 • všechny značky osobních, užitkových i nákladních vozů
 • kamiony - nárazníky, schůdky, střešní spoilery, zrcátka, světla, atd.
 • motocykly všech značek - blatníky, světla, zrcátka, úchyty, kapotáže atd.
 • svaříme a opravíme vše co je z plastu

Svařování autoplastů provádíme pro město Benešov, ale zakázky přijímáme z celého Středočeského kraje.

Kolik svařování autoplastů stojí?

Ceny za svařování autoplastů se odvíjí od míry poškození dílu, druhu plastu a rozsahu opravy. Máte-li poškozený díl a přejete si znát cenu opravy, stačí nám zavolat nebo poslat fotografii a my Vám obratem pošleme cenovou nabídku - určíme pravděpodobný rozsah a dobu opravy.

Obraťte se také na nás, pokud si nejste jisti, zda půjde Váš poškozený díl z plastu (světlo, zrcátko či jiný plastový díl) opravit, zašlete foto na filip.leos@seznam.cz. Obratem Vám odpovíme.

Svařování autoplastů Vás vyjde levněji, pokud k nám spolu s poškozeným dílem přivezete i další zbylé prasklé kusy.

Opravy plastů, svařování autoplastů, renovace plastů profesionální svářecí technikou

Na svařování autoplastů a opravy plastů používáme pouze profesionální svařovací techniku, která navrátí poškozenému dílu jeho původní vlastnosti, jako je trvanlivost a pružnost. Jsme schopni extrémně namáhané části vyztužit a zpevnit.

A jak svařování autoplastů probíhá:

 • poškozenému plastu navrátíme pomocí horkovzdušného fénu jeho původní tvar
 • svařování se provádí pomocí horkovzdušné svářečky s přídavným materiálem, dle konkrétního druhu plastu
 • postižené místo přebrousíme a vyfrézujeme
 • prasklinu po celé délce svaříme
 • nakonec provedeme kontrolu kvality sváření a začistíme místo pro lakování

V rámci služby svařování autoplastů Vám také nabízíme možnost sjednání práce autolakovny po opravě.Svařováni plastu nárazník

Svařováni plastu filtr

Svařování plastu držák

Svařování autoplastů Benešov – svařování a opravy plastů na počkání nebo do 24 hodin

MDQyM2ZkZ