GEOMETRIE

Geometrie náprav patří mezi základní konstrukční nastavení vozidel. Zjednodušeně řečeno geometrie kol neboli geometrie náprav je seřízení osy jízdy vozidla tak, aby se kola skláněla k vozovce správným úhlem.
Bezchybným seřízením geometrie kol Vám náš autoservis zajistí rovnoměrné sjíždění pneu a tím prodlouží životnost pneumatik.

 

 

 

 

» Diagnostika

Diagnostika vozidel

Důležitou součástí každé správné úpravy zvýšení výkonu (chiptuningu) by vždy měla být velmi podrobná diagnostika všech komponentů ovlivňujících chod a správnou funkci motoru. Proto tuto diagnostiku provádíme vždy jak před, tak i po každé námi prováděné úpravě. Využíváme celou řadu jak originálních tak multiznačkových diagnostických rozhraní tak, abychom odhalili případné závady a nedostatky ovlivňující výkon vozidla. Na základě tohoto výsledku jsme následně schopni doporučit případnou opravu nebo výměnu vadného dílu, aby byl vždy zajištěn maximální bezpečný výkon motoru.

Vzhledem k tomu, že si na důkladné diagnostice zakládáme, investujeme nemalé prostředky do vybavení a udržujeme ho na co možná nejvyšší úrovni. Naše diagnostiky jsou na stejné úrovni jako diagnostiky samostatných prodejců vozidel. Většina námi používaných diagnostik je originální, jsou neustále aktualizovány a jejich počet stále rozšiřujeme. I díky tomu můžeme nabídnout následný značkový chiptuning na té nejvyšší úrovni.

Originální diagnostiky

Jsme vybaveni celou řadu originálních diagnostik, které efektivně využíváme k načítání dat nejen z řídící jendnotky motoru, ale i ze všech ostatních dostupných řídících jednotek ve vozidle jako např. řídící jednotky ABS a ESP, airbagů, imobilizéru, centrální elektroniky a dalších. Počet těchto origináních diagnostik neustále rozšiřujeme. Pro koncern značky Volkswagen do kterého patří kromě zmíněného VW i Audi, Seat a Škoda využíváme diagnostiku VAS. Pro vozy Citroen a Peugeot koncernu PSA diagnostiku Planet a Lexia. Další značky kde využíváme originální diagnostiky jsou vozy Ford, Land Rover, Jaguar, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Renault, Subaru a Volvo.

Multiznačkové diagnostiky

Pokud nemáme k dispozici originální diagnostiku konkrétní značky je možné jako alternativu použít některou z multiznačkových diagnostik z nichž používáme např. Nano Diag od  firmy Texa , popř. VAG-COM. Díky těmto výborným diagnostikám jsme schopni spolehlivě pracovat s vozidly všech běžných evropských značek, jako jsou například Alfa Romeo, BMW, Fiat, Lancia, Mercedes, Opel a mnoho dalších.

M2I4Zjk5M