GEOMETRIE

Geometrie náprav patří mezi základní konstrukční nastavení vozidel. Zjednodušeně řečeno geometrie kol neboli geometrie náprav je seřízení osy jízdy vozidla tak, aby se kola skláněla k vozovce správným úhlem.
Bezchybným seřízením geometrie kol Vám náš autoservis zajistí rovnoměrné sjíždění pneu a tím prodlouží životnost pneumatik.

 

 

 

 

»

PŘESTAVBOVÁ SADA

Chcete-li využívat čistý E85 bioethanol, vozy s tradičními benzínovými motory musí být upraveny. Specifické chemické vlastnosti E85 znamenjí, že vůz potřebuje dodávku paliva ve větší míře, než při provozu naklasický benzin. Při instalaci mezi vstřikovače ventilů a řídící jednotkou, je vsazen pomocný elektronický systém,krerý zpracovává signály z palubního počítače a udržuje vstřikovače déle otevřeny.Tímto je zajištěn odpovídající tok paliva E85  a umožňuje bezchybný provoz ve všech hodnotách otáček motoru.

 Studené starty jsou zásadním faktorem pro provoz na E85. Alkoholová forma se  vysráží při nízkých teplotách (potenciálně pod 13 stupňů Celsia,), takže je obtížné nebo dokonce nemožné nastartovat auto. Pro dokonalé spalování E85, ve všech ročních obdobích, je nutná úprava délky vstřiku studeného motoru. Konversní kit obsahuje teplotní čidlo, které lze upevnit na blok motoru nebo topné potrubí. Systém zpracovává signál z čidla a používá komplexní algoritmus , aby umožnil perfektní starty i při teplotách -30 stupňů Celsia. Během studeného startu je dodáváno větší množství paliva,  přibližně o 25-30% více.Přesné nastavení se provádí přez komunikační port v příslušném programu na počítači.Konversní kit nezasahuje do instalační části řídícího systému,nemění ovládání motoru,ani nijak nezasahuje do výrobního nastavení .Lze jej kdykoli z vozu demontovat bez jakýchkoli následků.(například při prodeji vozidla a následné montáži na nový vůz)

NjQzMjFlO