GEOMETRIE

Geometrie náprav patří mezi základní konstrukční nastavení vozidel. Zjednodušeně řečeno geometrie kol neboli geometrie náprav je seřízení osy jízdy vozidla tak, aby se kola skláněla k vozovce správným úhlem.
Bezchybným seřízením geometrie kol Vám náš autoservis zajistí rovnoměrné sjíždění pneu a tím prodlouží životnost pneumatik.

 

 

 

 


Akce..... čištění interiérů-Autokosmetika

 Potřebujete rychle vyčistit váš vůz.volejte 602833826

Výkonný a kompaktní čistič čalounění Kärcher pro profesionální použití s optimálními ergonomickými vlastnostmi a vynikajícími výsledky čištění. Je určen pro živnostenské použití, převážně pro úklidové firmy, hotely, obchody, a hlavně pro použití k čištění čalounění vozidel. Stroj pracuje na bázi extrakční činnosti, což znamená, že pod tlakem je na čištěnou plochu vháněna voda s čistícím přípravkem , která je následně i s nečistotami odsávána zpět do sběrné nádrže. Stroj disponuje odnímatelnou nádobou na znečištěnou vodu, vynikajícím výkonem zpětného sání, místem pro uložení ruční hubice, výklopným hákem pro uložení elektro kabelu nebo sací hadice a velkým nožním spínačem. 

 

Potřebujete rychle vyčistit váš vůz.volejte 602833826

 

MmRiNW